Produktová vizualizace

Nabízíme tvorbu 3D modelů produktů, převedení reálného výrobku do 3D, vytvoření modelů dle dodaných fotografií či import CAD souborů a jejich rendering. Od malých produktů po náročnější kompozice. Máte produkty, které potřebujete co nejlépe prezentovat např. na webu, v e-shopu apod.? Nabízíme alternativu k tradiční fotografii, kdy podle předlohy vyrobíme model v 3D programu. Výhoda tohoto řešení je, že pokud je model již jednou vytvořen, lze následně snadno upravit záběr, barevnost, kompozici či vyměnit grafiku (např. etiketu) na výrobku a generovat obrázky v konkrétním rozlišení.

Charakterový design

Na vaše přání jsme schopni vymodelovat libovolný charakter – ať už je záměr čistě výtvarný, nebo se jedná o zvýraznění brandu formou stylizované postavy. Potřebujete vytvořit zvířata, digitální postavy, nebo třeba jednookou bublinu s ručičkami a nožičkami? Vašim nápadům rádi vdechneme reálné obrysy.

3D animace

Animace mohou být velmi účinným nástrojem pro zaujetí pozornosti potenciálních zákazníků. Přenášejí i složitější myšlenky a koncepty do atraktivní a snadno srozumitelné podoby. Jsme schopni vytvořit 3D modely, storyboard průběhu animace a vše pak na míru rozpohybujeme. Zaměřujeme se primárně na animace produktů a charakterové animace. Pokud chcete rozpohybovat svou myšlenku pro účely reklamy, vzdělávacích prezentací, nebo pro prezentaci služeb v nejrůznějších sektorech, rádi navrhneme řešení.

Ilustrace

Připravujeme digitální ilustrace v širokém záběru - od přípravy storyboardů po stylizované scenérie či portréty. Umíme komiks, ilustrace pro knižní publikace či jiné materiály, matte painting či pohotobashing. Vytvořenou grafiku můžeme dle přání i rozpohybovat.

Nenašli jste co hledáte? Zkuste jinou kategorii nebo se nám rovnou ozvěte

Top

Adresa a fakturační údaje:
Flashstudio, s.r.o.
Italská 209/17
120 00 Praha 2

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173513

IČ: 24778338
DIČ: CZ24778338

info@flashstudio.cz
+420 731 483 328