Letáky a brožury

Nabízíme návrh a zpracování vašeho sdělení do formy letáku nebo brožury. Pro zpracování návrhu potřebujeme ideálně dodat texty po jazykové úpravě,  obrazový materiál v tiskové kvalitě a popis vaší představy o výsledné podobě, když tedy nějaká existuje. Pokud ne, výslednou podobu včetně typografie sami navrhneme.

Časopisy a periodika

Nabízíme zlom časopisů, newsletterů a dalších periodik. Navrhneme nebo modifikujeme současný layout dle požadavků, vytvoříme šablony stylů, které nám v budoucnu pomohou provádět zlom jednotně a spolehlivě.

Výroční zprávy

I tak seriózní materiál jako je výroční zpráva může mít graficky přívětivou podobu. Navrhneme vhodné grafické řešení v souladu s grafickým stylem společnosti včetně návrhu vhodné typografie. 

Roll-upy, cedule, bannery

Potřebujete něco odprezentovat v dostatečně velkém formátu? Pokud ano, nabízí se využití např. roll-upů, cedulí nebo třeba závěsných bannerů s oky. Navrhneme a připravíme grafický návrh s ohledem na danou výrobní technologii.

Výstavní panely

Pořádáte výstavu nebo byste třeba na pár panelech chtěli prezentovat nějaké sdělení? Vaši představu zpracujeme atraktivní formou se zachováním přehlednosti a čitelnosti.

Top

Nenašli jste co hledáte? Zkuste jinou kategorii nebo se nám rovnou ozvěte

Adresa a fakturační údaje:
Flashstudio, s.r.o.
Italská 209/17
120 00 Praha 2

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173513

IČ: 24778338
DIČ: CZ24778338

info@flashstudio.cz
+420 731 483 328