Formátování inzerce

Máte hotovou inzerci a potřebovali byste do jednotlivých redakcí dodat tisková data? Ze schválené předlohy inzerátu připravíme tisková data v konkrétních rozměrech a dle technických požadavků redakce. 

Příklad: Zákazník obdržel zdrojová data klíčového vizuálu ze své zahraniční pobočky s tím, že podle tohoto klíčového vizuálu je třeba rozpracovat vizuál na konkrétní formáty inzercí a dle technických specifikací redakcí. Data převezmeme, zkontrolujeme technické specifikace jako jsou použité barevné profily, barevnost, dostupnost vazeb apod. Zákazníka následně vyrozumíme o stavu dat a pokud je vše v pořádku, můžeme data dále rozpracovat a dodat požadované formáty v požadavované specifikaci.

Montáž a retuše fotografií

Nabízíme jednoduché i pokročilé retuše fotografií, tvorbu fotomontáží včetně restaurování starých fotografií jako je odstranění škrábanců apod.

Personifikace tiskovin

Máte nějaký materiál, kde by se Vám hodilo použití personifikace? Grafiku typu letáky, certifikáty, vstupenky apod. jsme schopni doplnit o personifikované údaje (např. jméno, příjmení, evidenční číslo apod.). Personifikovaný text jsme schopni vložit i do názvu souboru. 

Příklad: Proběhla konference a všichni zúčastnění by měli dostat certifikát za účast. Certifikáty dle zadání zpracujeme a definujeme obsah, který se bude pro každý certifikát měnit, např. jméno a příjmení, počet kreditů, téma apod. Takto připravené certifikáty můžeme dodat vytištěné nebo v elektronické formě, přičemž personifikace může být i v názvu souboru např. „certifikat_jan_novak-klient123456.pdf“ Takových certifikátů může být třeba 1000 ks, vy tak dostane 1000 ks separátních personifikovaných PDF souborů.

Převzetí dat a jejich následná modifikace

Může se stát, že zákazník získá hotová zdrojová data např. od zahraničního grafika se záměrem tato data dále rozpracovat. Nabízíme kontrolu a převzetí takových dat a možnost jejich dalšího rozpracovaní. V určitých případech, kdy není možné vyžádat tisková data,  lze vycházet i z PDF dokumentu (pokud to forma uložení dat umožňuje) a vyextrahovat obsah pomocí specializovaného software do grafického programu. 

Tvorba souborů PDF s podporou usnadnění přístupu

Požadujete po svých dokumentech, aby byly nejen vizuálně atraktivní, ale i přístupné pro širší skupinu návštěvníků, kteří používají např. asistenční technologie? Váš dokument technicky připravíme, aby pravidla pro usnadnění přístupu co nejlépe splňoval.

Top

Nenašli jste co hledáte? Zkuste jinou kategorii nebo se nám rovnou ozvěte

Adresa a fakturační údaje:
Flashstudio, s.r.o.
Italská 209/17
120 00 Praha 2

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173513

IČ: 24778338
DIČ: CZ24778338

info@flashstudio.cz
+420 731 483 328