Letáky a brožury

Nabízíme návrh a zpracování vašeho sdělení do formy letáku nebo brožury. Pro zpracování návrhu potřebujeme ideálně dodat texty po jazykové úpravě,  obrazový materiál v tiskové kvalitě a popis vaší představy o výsledné podobě, když tedy nějaká existuje. Pokud ne, výslednou podobu včetně typografie sami navrhneme.

Časopisy a periodika

Nabízíme zlom časopisů, newsletterů a dalších periodik. Navrhneme nebo modifikujeme současný layout dle požadavků, vytvoříme šablony stylů, které nám v budoucnu pomohou provádět zlom jednotně a spolehlivě.

Výroční zprávy

I tak seriózní materiál jako je výroční zpráva může mít graficky přívětivou podobu. Navrhneme vhodné grafické řešení v souladu s grafickým stylem společnosti včetně návrhu vhodné typografie. 

Roll-upy, cedule, bannery

Potřebujete něco odprezentovat v dostatečně velkém formátu? Pokud ano, nabízí se využití např. roll-upů, cedulí nebo třeba závěsných bannerů s oky. Navrhneme a připravíme grafický návrh s ohledem na danou výrobní technologii.

Výstavní panely

Pořádáte výstavu nebo byste třeba na pár panelech chtěli prezentovat nějaké sdělení? Vaši představu zpracujeme atraktivní formou se zachováním přehlednosti a čitelnosti.

Redesign stávajího loga

Uvažujete nad modernizací vašeho stávajícího loga? Nabízíme posouzení a zpracování zmodernizované podoby loga tak, aby odpovídalo aktuálním trendům a zároveň aby v sobě neslo odkaz původního loga.

Jednotný vizuální styl

Potřebujete vymyslet a sjednotit vizuální styl materiálů? Dobře odlišitelný vizuální styl služby, produktu nebo celé společnosti netvoří pouze logo. Je to souhrn vhodně navržených prvků, které utváří jako celek jednotný styl.

Ilustrace

Připravujeme digitální ilustrace v širokém záběru - od přípravy storyboardů po stylizované scenérie či portréty. Umíme komiks, ilustrace pro knižní publikace či jiné materiály, matte painting či pohotobashing. Vytvořenou grafiku můžeme dle přání i rozpohybovat.

Infografiky

Chcete prezetovat větší množství informací a stále zachovat poutavou formu sdělení? Zkuste infografiku - propojení vhodných grafických prvků a textů vhodně zkombinovaných do jednoho obrázku.

Top

Nenašli jste co hledáte? Zkuste jinou kategorii nebo se nám rovnou ozvěte

Adresa a fakturační údaje:
Flashstudio, s.r.o.
Italská 209/17
120 00 Praha 2

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173513

IČ: 24778338
DIČ: CZ24778338

info@flashstudio.cz

731 483 328