Digitální tisk

Díky našim dlouhodobým partnerům nabízíme zprostředkování  digitálního tisku, který je vhodný pro tiskoviny menšího nákladu (např. letáčky) nebo pro personifikované tiskoviny, kdy se mění individuálně část obsahu (např. jmenovky, diplomy). Tiskoviny je pak dále možné doplnit např. o povrchovou úpravu (laminace, zlacení) nebo např. děrování nebo kulacení rohů.

Ofsetový tisk

Poradíme a zařídíme výrobu tiskovin formou ofsetového tisku, který je vhodný pro větší objemu kusů, kdy by využití technologie digitálního tisku již nebylo ekonomické. Ofsetový tisk umožňuje využití různých zušlechťovacích metod jako jsou různé laminace a laky.

Velkoplošný tisk

Nabízíme výrobu tiskovin pomocí velkoplošného tisku, který má široký záběr užití. Tuto technologii je možné využít nejen na tisk větších formátů v kusovém nákladu, ale i na výrobu samolepek, které mohou mít navíc tvarový ořez s laminací.

Příklad: Pro klienta bylo třeba vymyslet vhodný způsob, jak opatřit dárkový předmět logem společnosti. Nakonec se zvolila technologie velkoplošného tisku – tisk bílou barvu na čirou samolepku s tvarovým ořezem. Takto vytištěné logo působilo elegantně a samolepka na výrobku působila přirozeně.

Digitální certifikovaný nátisk

Vyrábíme digitální nátisky v souladu s normou ISO 12647-7:2016 ve standardu FOGRA 51.

Příklad: Byl vytvořen vizuál kampaně a před samotným rozesláním do různých médií vznikla potřeba ověřit barevnost, zda odpovídá představě klienta. Pro tyto účely je vhodná technologie certifikovaného digitálního nátisku, která je schopna simulovat výsledný barevný záměr. Nabízíme výrobu digitálního nátisku v expresních termínech. Stačí když nám pošlete tiskové PDF s daty, které si přejete barevně ověřit.

Top

Nenašli jste co hledáte? Zkuste jinou kategorii nebo se nám rovnou ozvěte

Adresa a fakturační údaje:
Flashstudio, s.r.o.
Italská 209/17
120 00 Praha 2

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173513

IČ: 24778338
DIČ: CZ24778338

info@flashstudio.cz
+420 731 483 328